Daj się zrobić w balona

Kto powiedział, że wyjazd integracyjny musi być długi? Czasem jeden dzień skondensowanych, pozytywnych emocji da więcej radości, niż nudny tydzień leżenia do góry brzuchem na plaży. Zaskocz swoich pracowników i zabierz ich w przestworza. Lot balonem może stanowić zarówno element innego wyjazdu, jak i być samodzielną atrakcją. Wrażenia, jakich dostarcza wzbicie się powietrze na taką wysokość pozostają niezapomniane. Widokowe loty balonem można odbyć niemal w każdym mieście. Naturalnie, najlepszą porą dla takich wycieczek jest lato.

Nawet miasto, w którym mieszka się na co dzień pokazuje z lotu ptaka swoje zupełnie inne, nieznane oblicze. Niestety, by lot doszedł do skutku musi zostać spełniony szereg warunków. Wynikato z zasad i przepisów, które gwarantują bezpieczeństwo uczestników. Między innymi bardzo słaby wiatr lub wręcz jego brak oraz brak termiki lub termika zanikająca. Warto jednak poczekać na dogodne warunki i wzbić się w powietrze. Poza wspomnieniami warto udokumentować wyjazd zdjęciami.

Fotografia zrobiona z takiej wysokości będzie doskonałą ozdobą na biurko w pracy, przypominającą chwile nieskrępowanej wolności w chmurach.

dayglob.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.