Pokrowce, dywaniki

Dla zabezpieczenia wnętrza naszego samochodu warto zastosować ochronne pokrowce, które są produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej. Możemy wiec wybrać produkt odpowiadający naszemu gustowi i pasujący do barwy samochodu.

Korzystając z nich przedłużymy na pewno żywotność tapicerki, którą łatwo zabrudzić różnymi substancjami. Pokrowce są wykonane z takich materiałów, które można łatwo samemu wyczyścić stosując odpowiednie środki lub w ostateczności oddać do pralni chemicznej.

Łatwość ich wymiany sprzyja również temu, że możemy co jakiś czas zmieniać je na nowe, w innym kolorze odświeżając tym samym wewnętrzny wygląd samochodu. Istnieją takie firmy, które szyją pokrowce na indywidualne zamówienie klientów, ale większość z nas korzysta jednak z tych standardowych powszechnie dostępnych w sprzedaży.

Do wszystkich marek i typów aut, czyli do osobowych, dostawczych i ciężarowych, są też produkowane dywaniki. Stosowanie ich jest wskazane, choćby ze względu na zanieczyszczenia wnoszone przez nas do samochodu pod podeszwami butów.

Najlepiej sprawdzają się w trudnych warunkach dywaniki gumowe, bo łatwo je wyczyścić, podczas, gdy bardzo ładnie wyglądające welurowe są bardziej kłopotliwe w pielęgnacji, trudniej z nich usunąć brud. Możemy też zastosować bardzo praktyczne i funkcjonalne dywaniki gumowe korytkowe.

Wachlarz kolorystyczny dywaników jest nieco uboższy niż pokrowców, ale cierpliwie szukając na pewno znajdziemy takie, które nam będą najbardziej pasowały do stylistyki całego samochodu.

kubota maszyny
dayglob.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.