Paintballowe szaleństwo

Jeżeli w twojej firmie był ostatnio „gorący okres”, a pracownicy są zmęczeni i zestresowani, ratunkiem może okazać się wyjazd integracyjny. W rozładowaniu wewnętrznych napięć i agresji może pomóc paintball. Powstaje coraz więcej firm świadczących tego typu usługi.

Na miejscu można wypożyczyć cały osprzęt, zwykle znajduje się tam także baza noclegowa lub pola namiotowe. Na czym właściwie polega ten sport? To gra zespołowa symulująca walkę, do której służy broń naładowana specjalnymi pociskami z kolorową farbą. Uczestnik rozgrywki, który „poniesie ranę” w postaci rozbryzgu na uniformie lub wyposażeniu odpada z gry.

Cała rozgrywka jest bezpieczna dzięki użyciu specjalnej pneumatycznej broni oraz maskom i wzmocnieniom uniformu w newralgicznych miejscach. Wbrew pozorom nie jest to rozgrywka wyłącznie dla panów. Kobiety także świetnie odnajdują się w tej grze terenowej i sprawia im mnóstwo frajdy.

Dzień spędzony w ten sposób pozwala w kontrolowany i nieszkodliwy sposób rozładować agresję, zapomnieć o troskach dnia codziennego i problemach, a także z racji swoich zasad uczy pracy zespołowej oraz myślenia strategicznego. To doskonała rozrywka zwłaszcza dla osób prowadzących siedzący tryb życia, gdyż wymaga od graczy ruchu, którego zwykle tak bardzo brakuje „białym kołnierzykom”.

dayglob.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.