Tinder – poznawanie nowych ludzi staje się łatwiejsze

Nie od dziś wiadomo, że Internet sprzyja poznawaniu nowych osób. Jeszcze parę lat temu były to fora tematyczne, czaty i portale randkowe, a dziś są to serwisy społecznościowe.

Co ciekawe, możliwości poznawania nowych ludzi stwarzają także aplikacje mobilne. Jedną z nich jest aplikacja Tinder, z której każdego dnia korzysta około 10 milionów użytkowników z całego świata.

Choć aplikacja została stworzona zaledwie 3 lata temu, jest dziś dostępna w dwudziestu czterech językach i cieszy się ogromną popularnością. Aplikacja Tinder została stworzona z myślą o osobach samotnych, które niekoniecznie poszukują drugiej połówki, ale chciałyby na przykład wyjść do kina czy kawiarni.

Zasada działania Tindera jest bardzo prosta – dzięki integracji z Facebookiem do aplikacji trafia nasze zdjęcie oraz dane, takie jak wiek czy lokalizacja. Gdy uruchomiamy aplikację, wyświetlają się nam zdjęcia osób, znajdujących się w pobliżu nas.

Możemy je polubić bądź wyeliminować. Jeżeli osoba, która nam się spodobała, również wyrazi aprobatę dla naszego zdjęcia, będzie to szansa na poznanie się.

dayglob.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.