Off-roadowa integracja

Potrafisz docenić wysiłek swoich pracowników? Chcesz rozluźnić napiętą atmosferęw firmie lub po prostu ciekawie spożytkować fundusz socjalny? Zapoznaj się z ofertami agencji eventowych organizujących wyjazdy integracyjne w stylu off-road.

Taka wyprawa to doskonała okazja do spożytkowania energii, rozładowania negatywnych emocji, sprawdzenia swoich umiejętności jako kierowcy w ekstremalnie trudnych warunkach drogowych oraz nauczenia się nowych, przydatnych rzeczy.

Wyróżnia się w zasadzie dwa rodzaje off-roadu.

Albo jazda po faktycznie dzikim terenie, nie zmienianym w żaden sposób przez instruktorów i organizatorów, albo wykorzystanie specjalnych torów, na których stworzono przeszkody i warunki imitujące naturalne.

Wyszkoleni ludzie, którym niestraszny żaden teren nauczą twoich pracowników sztuki prowadzenia auta z napędem 4×4 w różnych warunkach i po różnym podłożu, tak jak błoto, piasek, żwir, a nawet woda.

Prowadzenie samochodu terenowego o takiej mocy ukrytej pod maską zapewni wszystkim uczestnikom wyjazdu niesamowite wspomnienia.

Chociaż to tylko zabawa, umiejętności tam nabyte mogą przydać się także na bardziej „cywilizowanych” drogach, choć i o te w naszym kraju bywa ciężko.

dayglob.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.